O nás

O nás

Jsme tým československých vnímavých marketingových a obsahových specialistů, kteří se citlivě postarají o to, aby byl váš web stále lépe viditelný v Google vyhledávání a získával vám více zákazníků. Pomáháme webům zvyšovat jejich kvalitu, unikátnost, důvěryhodnost, autoritu.

Na trhu působíme od roku 2010 – naší výraznou konkurenční výhodou je osobní zkušenost s provozováním a propagováním vlastních e-shopů a webů ve vysoce konkurenčním prostředí.

Víme velmi dobře, co zažívá (nejen) začínající e-shop s minimálním a nejednou i nulovým rozpočtem na marketing či jakoukoli propagaci – zejména však víme, jak získávat zákazníky.

Důkazem našich zkušeností jsou nejen reference našich klientů, ale zejména naše neustále se rozrůstající portfolio vlastních webů a eshopů. Málokterý marketér má i vlastní e-shopy, protože moc dobře ví, že to není med lízat, i když klientům to málokdy někdo kromě nás řekne do očí.

Náš první e-shop Parfumylacno.sk funguje nepřetržitě od roku 2010, Auraknihy.sk od roku 2014, Aurainstruments od 2019 - s tímto eshopem jsme posílali objednávky do zahraničí již na několik kontinentů. Nedávno jsme s dalším e-shopem Zdravebyliny.sk expandovali na CZ trh v podobě Zdravebylinky.cz. Vlastní e-shop mají i členové našeho týmu, například Gentledogs, Ecopets, či Zdravoradka – ta dokázala během prvního roku fungování vyprodukovat obrat, který nám v začátcích s jinými e-shopy trvalo vybudovat několik let.

Participujeme i na velkých projektech a portálech například brigada.sk, elearning.sk, akcnezeny.sk, medituj.eu a mnohé další.

Mgr. Martin Balko:

Majitel a hlavní SEO specialista, team leader

Majitel webů PoctiveSEO + ParfumyLacno.sk + ZdraveByliny.sk  + Zdravebylinky.cz a velký fanoušek užitečné pragmatické optimalizace ve všech životních úrovních a činnostech – nejen optimalizace webů pro vyhledávače.

SEO se věnuji od roku 2010 – specializuji se na systematické budování zpětných odkazů. Svou prací se zaměřuji zejména na dlouhodobé výsledky, užitečnost a skutečnou pomoc klientům a jejich zákazníkům.

V rámci budování osvěty ohledně SEO se účastním edukačních přednášek – přednášel jsem například na univerzitě UKF v Nitře, firemních školeních a webináři pro žáky 60 středních škol jak podnikat s e-shopem.

Můj článek Jak napsat motivační dopis, který jsem bezplatně dodal bývalému klientovi si bez jakékoli propagace dodnes přečetlo více než 90 000 lidí.

Vystudoval jsem aplikovanou informatiku, zaměřoval jsem se zejména na práci s CMS systémy a počítačové sítě (CISCO certifikace). Díky mé bakalářské práci o CMS Joomla jsem si vytvořil své první e-shopy a weby.

Ve škole jsem vícekrát získal prospěchové stipendium a s naším týmem jsme vyhráli celoročníkovou soutěž pro nejlepší práci na návrh PC sítě pro celou univerzitu.

Okolnosti mě donutily starat se o 7 psů, tak mě úspěšně učí nejdůležitějším teamleaderským schopnostem, protože psi pokud vycítí, že není jednoznačný vůdce smečky, přecházejí automaticky do anarchie a sebedestrukce.

V pořadí jsem 4. nejlepším baskytaristou v aktivní a nejdéle nehrající metalové kapele Deep Sense.

Ing. Klára Kohoutová:

Obsahová SEO specialistka

Vystudovala jsem ekonomii a management na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Manažerské schopnosti nyní využívám v praxi při řízení týmu Poctivé SEO, ve kterém funguji již od roku 2020. Mimo jiné se zde věnuji komunikaci s klienty, s partnerskými weby, podpoře a hledání nejoptimálnějších řešení.

Zálibu v psaní a zkušenosti neustále rozšiřuji v nejrůznějších oborech – od financí, stavebnictví až po automoto a oblast zdravotnictví. Psaní komplexních článků na nejrůznější témata vnímám jako skvělou možnost neustálého samovzdělávání a osobního růstu.

V pracovním životě bych se ráda nadále věnovala leadershipu a dále se v něm zdokonalovala. Svou pozornost ale nechci upínat pouze na své kolegy, ale i na klienty. Pracovat s lidmi a pomáhat jim s jejich sny i všedními dny bude vždy mým cílem.

Volný čas nejraději trávím s mými nejbližšími, včetně malých chlupáčů, v přírodě, pečením nebo cestováním a poznáváním nových míst.

Mgr. Radka Žiaková:

Obsahová specialistka na zdravotní a odborná témata, majitelka e-shopu Zdravoradka.sk

Jsem magistra sociálních studií se zájmem o zdravý životní styl. Mé znalosti a praktické zkušenosti čerpám nejen z akademického prostředí, ale také z neustálého učení a objevování nových věcí.

Jako vystudovaná zdravotní sestra a majitelka zdravotního webu se snažím s láskou a odborností šířit osvětu o zdravé výživě a životním stylu. Zároveň zkoumám nové možnosti v oblasti duševního zdraví a pohody.

Mám blízko nejen k lidem, ale také k zvířatům a přírodě, což odráží můj celostní přístup k životu. Mé články nabízejí bohatou mozaiku nejnovějších vědeckých poznatků propletených s osobními zkušenostmi. Poskytují čtenářům cenné informace a inspirují k pozitivním změnám pro lepší zdraví a celkovou pohodu.

Bc. Daniela Vaková:

SEO copywriterka

Momentálně pokračuji ve studiu na magisterském programu na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Můj zájem o psaní se začal formovat už v raném dětství, kdy jsem ráda vymýšlela různé příběhy. Tato záliba se postupem času vyvinula v koníčka a dnes je mou prací.

Jsem vášnivou milovnicí módy a baví mě psát články na toto téma. Nebojím se však výzev a ráda se pustím i do psaní technicky a odborně náročnějších článků, například o lambda sondě.

Kromě psaní miluji také zvířata, přírodu, sport a cestování. Zbožňuji výzvy a vykročení z komfortní zóny. V životě se řídím principem pomoci druhým a pevně věřím, že laskavost a dobří lidé mají v dnešním světě stále své místo. Moje práce a koníčky odrážejí mé hodnoty a zájmy, což mi umožňuje přinášet do týmu jedinečný pohled a obohacovat naše projekty novými perspektivy.

Mgr. Alena Mrvíková:

Obsahová SEO specialistka: zaměření na zdraví, pedagogiku, výchovu

Dělat práci, která mě baví a naplňuje: to je to, co považuji v životě za velmi důležité. I proto na plný úvazek pracuji jako logopedka ve zdravotnictví a ve volném čase se navíc věnuji psaní a administrativě v PoctiveSEO.

Mým osobním cílem je neustále se posouvat a zdokonalovat v tom, co dělám a věřím, že sebezdokonalování je klíčem k úspěšnému životu. Ke každému článku, který píšu, přistupuji jako k výzvě a snažím se ho napsat co nejlépe.

Ve volném čase ze všeho nejraději čtu knížky nebo sleduji filmy a dokumenty, které mě inspirují. V mém životě má také místo pohyb, příroda, dobré jídlo a pomáhání druhým lidem.

Eva Dedinská:

Zkušená SEO copywriterka

Autorka 9 knih.

Je fascinující vymýšlet příběhy, vytvářet postavy a formovat jejich osudy. Když píšu, stává se ze mě víla sudička, občas dobrá, občas špatná. Psaní je mou vášní od školních dob, mou součástí a součástí mého profesního života již více než 10 let. Jako profesionální spisovatelka přináším lidem příběhy plné vášně, napětí a lásky, a to pod záštitou renomovaných vydavatelství Ikar a.s. a Bestseller Books.

Občas však musím opustit tento fiktivní svět, tehdy se ze mě stává redaktorka, copywriterka a překladatelka. Již od roku 2018 se věnuji SEO otázkám a tvorbě contentu. Píši články, reklamní texty, průvodce a odborné recenze na různé produkty. Žádné téma mi není cizí. Na mém kontě přistálo už pár méně či více odborných článků z oblasti auto-moto, finance a pojištění, bydlení, stavebnictví, zdravotnictví, ale také na téma kosmetika, móda či sport.

Jsem také redaktorka a editorka na volné noze a pomáhám autorům a podnikatelům připravit jejich práce na publikování. Kromě toho mě zaměstnávají překlady z polského a anglického jazyka. A můj volný čas? Ten věnuji především rodině, chalupaření a čtení.

PhDr. Mgr. Eva Medvecká, PhD., DiS:

Garant a specialistka na zdravotní témata

Vystudovala jsem III.st. VŠ v oboru ošetřovatelství. Má specializace je anesteziologie, resuscitologie a urgentní péče, komunitní ošetřovatelství.

38 let jsem pracovala jako vedoucí sestra na OAIM. Od roku 2015 jsem jednatelem ADOS.

Během dlouholeté odborné praxe a celoživotního vzdělávání jsem získala široké spektrum multioborových znalostí a zkušeností v nemocničních zařízeních, ale také v komunitní domácí ošetřovatelské péči.

Přednáším, konzultuji a oponuji diplomové práce na VŠ v oboru ošetřovatelství.

Bc. Natália Várošová:

Outreach, komunikace, SEO copywriterka

Jsem studentka ekonomické statistiky na Mendelově univerzitě, chemie na Vysokém učení technickém a (možná) budoucí učitelka. K psaní inklinuji už od základní školy a dlouho jsem přemýšlela o kariéře novinářky. I když mě život zavál jiným směrem, k psaní jsem se vrátila alespoň formou copywritingu.

Zajímám se o světové dění, sociální problémy, práva zvířat a snažím se mít všeobecný rozhled.

Mgr. Ema Bazhaykin:

Copywriterka, překladatelka a korektorka

Vystudovala jsem překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě UK v Bratislavě. Miluji lingvistiku a krásnou literaturu, ráda překládám, ale ještě raději píšu vlastní texty. Kromě toho, že se věnuji cizím jazykům jako překladatelka, pracuji jako učitelka anglického a ruského jazyka na základní škole.

Mezi mé vášně patří cestování a příroda. Procestovala jsem jako dobrovolnice s batohem na zádech celý bývalý sovětský blok, od Ukrajiny až po daleký východ. Dnes si vedle pracovních a mateřských povinností více užívám Kremnické vrchy s běžkami na nohou či s rukama zabořenýma v zemi na mé zahrádce.

Michal Horváth:

Outreach, základní SEO analýzy, copywriter

Jsem studentem chemie a k psaní jsem se dostal čirou náhodou, ale o to víc jsem s tím ztotožněn. Psaní vnímám jako relax a únik z reality. Rád se učím nové věci, a proto i v našem týmu zkouším různé jiné práce, které souvisejí s copywritingem a SEO. Jsem extrovert, který se rád obklopuje lidmi v práci, ale i v osobním životě.

Hanka Kryzánková:

Copywriterka, majitelka e-shopu Gentledogs.cz

Vždy mě bavila čeština, psaní příběhů i naučných textů. Okrajově jsem se psaní článků věnovala i v minulosti, v současné době je to ale jedna z mých nejoblíbenějších činností. Nejraději se zabývám tématy ohledně zdraví, domácnosti, zahrádkářství, přírody nebo péče o děti, ekologie a krásných míst, která stojí za návštěvu.

Jsem vystudovaná bioložka, ale tomuto oboru jsem se nikdy neměla šanci plně věnovat. Na vysoké škole ČZU v Praze jsem se zaměřila na studium kynologie, což se odrazilo v následném absolvování dalších kurzů a profesionálním tréninku pejsků.

Také jsem založila neziskovou organizaci, která pomohla už desítkám chlupáčů u nás i v zahraničí najít ty nejlepší domovy. Nyní se tomuto odvětví věnuji zejména přes provozování e-shopu pro psí gentlemany.

Miluji přírodu, fotografování a zvířata – jak divoká, tak domácí. Ráda cestuji a trávím čas s mojí rodinou, včetně malého Adámka a dvou hafanů, a učím se nové věci.

Bc. Jakub Novák:

Copywriter

Moje životní situace se nachází ve stavu kombinovaného studia v Praze, obor bezpečnostní inženýrství zaměřené na techniku požární ochrany a bezpečnosti průmyslu.

Sezónně spolupracuji s cestovní agenturou Surftrip, která organizuje surfové zájezdy pro obyvatele České a Slovenské republiky po celém světě, od Srí Lanky po Maledivy, Indonésii, Španělsko či Kanárské ostrovy.

K psaní jako takovému jsem se dostal náhodou. Zjistil jsem, že mám na to určité vlohy a díky tomu mě začala práce více naplňovat. Doufám, že mé texty přinesly alespoň někomu ponaučení či jiný pohled na způsob života.

Ing. Mgr. Lenka Brisudová:

Obsahová specialistka na zdravotní a odborná témata

Eva Bugalová:

Administrace, správa a tvorba e-shopů, grafika

Daniela Kaderová:

Administrace, účetnictví, klientská podpora

Ing. Marta Balková

Vedení účetnictví, byrokratické práce

Informačné a rezervačné systémy na mieru

SEO služby

na míru

Není nutné řešit všechno – důležité je získat nové zákazníky, zlepšovat web a poskytovat užitečnost.

Vývoj web aplikácií a programovanie intranetových riešení

Systematická tvorba obsahu, SEO strategie

Vytvářejte obsah na web systematicky, tak, aby oslovil co nejvíce lidí – témata si vybírejte cíleně a vytvářejte postupně krok za krokem.

 
Komplexní SEO
už od 100 Eur

Trápí vás omezený rozpočet? SEO služby poskytujeme stejně velkým i malým webům, eshopům či portálům.

Buďme v kontaktu

Icon

Telefon

+421 908 049 780

Icon

Email

Icon

Adresa

Hviezdoslavova 51/12, Námestovo, SK

Generuje redakční CMS systém společnosti Global Services Slovakia s.r.o.