Reference

Mgr. Tatiana Korčušková, Marketingový specialista Autodielygafa.sk

Ráda bych se podělila o své skvělé zkušenosti se SEO specialistou panem Balkem a s PoctiveSEO. Martin mi pomohl s psaním článků pro náš web a s následnou optimalizací webu.

Jeho odborné znalosti a schopnost přesně pochopit potřeby našeho webu byly ohromující.

Výsledky byly jasné - naše články nyní mohou přitahovat více čtenářů a náš web se umísťuje na vyšších pozicích ve vyhledávačích.

Ještě důležitější však je, že Martin pracuje s velkým smyslem pro detail a byl nám vždy ochotný vysvětlit všechny kroky procesů tak, abychom jim rozuměli. Jeho profesionální přístup a komunikace z něj dělají opravdu vynikajícího partnera pro SEO.

Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže s vašimi SEO potřebami, pana Balka a PoctiveSEO vám upřímně doporučuji. Je pro nás skvělým spolupracovníkem a věřím, že i vám může přinést vynikající výsledky.

Weby: Autodielygafa.sk, Gafaauto.cz

Mgr. Pavol Líška, Marketingový stratég, Inetgap.sk

Pan Balko je SEO konzultant a realizátor SEO řešení s mnoha vlastnostmi, které z něj činí zřejmý a na výsledky zaměřený úspěch.

Jeho otevřená a přímá komunikace k věci je jednou z jeho velkých předností. Dokáže vytvořit atmosféru důvěry a pohody, díky kterým si jeho služeb ceníme o to víc.

Věnuje čas pochopení cílů a potřeb každého projektu. Tato schopnost naslouchání umožňuje panu Balkovi vytvářet SEO strategie na míru a pro mě to bylo jasným znamením správné volby partnera pro linkbuilding a SEO poradenství.

Další jeho velkou výhodou je transparentnost a důvěryhodnost. Klienti se vždy dozví o všech krocích, které konzultant na jejich webu realizuje. Bez zbytečného zatajování jim poskytuje informace o úpravách, výsledcích, zrealizovaných pracích a trendech v SEO.

Vzniká tak vzájemná důvěra a klienti si mohou být jisti, že jejich projekty jsou v bezpečných rukou. Díky své schopnosti navázat otevřenou, transparentní a důvěryhodnou komunikaci je pan Balko mužem na svém místě.

Web: Inetgap.sk

Mgr. Radka Žiaková, Majitelka webu Zdravoradka.sk

Pana Balka doporučuji zejména pro jeho profesionální lidský přístup, ochotu pomáhat a motivovat klienta na cestě k dosažení jeho cílů.

Nejednou mě povzbudil a poradil mi. Hodně mi také pomohl při psaní článků na blog na mém webu, hodně jsem se naučila a stále učím.

Je skvělé potkat člověka, kterému na klientovi skutečně záleží a nemá to jen napsané ve svém mottu.

Název jeho firmy - Poctivé SEO, nemůže být výstižnější a pravdivější.

Web: Zdravoradka.sk

David Gottwald, Majitel Brumla.cz

S poctiveSEO spolupracujeme v oblasti linkbuildingu k naší spokojenosti prozatím několik měsíců. Během krátké doby nám vytvořili komplexní strategii dalšího postupu, kterou začali bez odkladu naplňovat.

Výsledky práce nám každý měsíc pečlivě reportují a máme tak k dispozici přehled zrealizovaných činností, včetně dat a výstupů z Ahrefsu.

Těšíme se, kam nás spolupráce zavede.

Weby: Brumla.cz, Brumla.sk

Michal Števula, Stevula.sk

S PoctiveSEO spolupracujeme asi rok, a za tu dobu je můžu jen doporučovat. Je vidět, že se v oboru vyznají a umí poradit.

Web: Stevula.sk

Matúš Červenka, Made in Čekoslovakia

S PoctiveSEO spolupracujeme již více než 3 roky a můžu je jen doporučit – zejména pro skutečně profesionální přístup.

Web: Madeincekoslovakia.sk

Jana Šmerdová, Specialistka na online marketing se zaměřením na SEO

S PoctiveSEO dlouhodobě spolupracujeme na CZ/SK projektech a je to spolupráce velmi produktivní, ale také lidsky příjemná.

Chtěla bych poděkovat hlavně za ochotu si vzájemně pomoci a vycházet vstříc, za skvělou komunikaci, profesionalitu a spolehlivost.

Web: Jana Šmerdová

Mgr. Eva Kováčová, MBA, Domacadialyza.sk

Martin Balko je SEO specialista, díky kterému jsme dokázali v krátké době oslovit potřebnou cílovou skupinu lidí.

Díky jeho aktivnímu přístupu, kreativitě, vyhledávání nových možností a důslednosti je naše webová stránka domácí dialýzy, kterou naše společnost založila, na předních pozicích v Google vyhledávání.

Pan Balko má spoustu dobrých unikátních nápadů, které se snaží použít ve své práci.

Je flexibilní, komunikativní, přizpůsobí se jakýmkoli požadavkům klienta (jsou-li v nejlepším zájmu samotného klienta).

Spolupráce s PoctiveSEO a s Martinem Balkem je pro naši společnost pozitivním přínosem a rozhodně PoctiveSEO doporučujeme každému, kdo to se svým webem myslí opravdu vážně.

Weby: Domacadialyza.sk, KMImedical.sk

JUDr. Jozef Lukajka, PhD., advokát, Aklp.sk

Po poměrně krátké době zjistíte, že pan Balko vykonává své služby odborně, transparentně a hlavně s vášní, která posouvá jeho služby na tu nejvyšší úroveň.

Na výsledcích jeho práce, které s námi pravidelně konzultuje, vidíte, jak se krok za krokem posouváte k cíli, který jste si zadali.

Spolupráci s panem Balkem a s PocitveSEO určitě doporučuji.

Web: Aklp.sk

Tomáš Konieczny, Herbalus.cz

Po roce od spuštění našeho e-shopu herbalus.cz a po několika omylech v rámci spolupráce s různými osobami ohledně SEO problematiky jsme nakonec zahájili spolupráci s panem Balkem a s PoctiveSEO.

Už po několika měsících spolupráce můžu říct, že to bylo skvělé rozhodnutí!

Díky práci pana Balka a PoctiveSEO, díky zkušenostem, doporučením a radám, které jsme začali aplikovat, křivka organické návštěvnosti na našich e-shopech vyletěla strmě vzhůru.

Profesionalita, lidský přístup a perfektní znalost svého oboru činí z pana Balka člověka, kterého mohu každému s čistým svědomím doporučovat!

Je skvělé být obklopen profesionály a pan Balko a PoctiveSEO jsou rozhodně jedněmi z nich.

Weby: Herbalus.sk Herbalus.cz

Poznámka: Bohužel po přidání nebezpečných produktů (opiáty, kratom) na svůj původně "léčebný" web jsme okamžitě po neúspěšných rozhovorech ukončili spolupráci. 

Martina Novotná, CEO Akčnéženy o.z.

Spolupráce s Martinem nás každý měsíc krásně posouvá na všech našich mediálních portálech. Ať už se jedná o naše magazíny nebo novější projekty.

Díky přínosným tématům, která PoctiveSEO připravuje zejména z hlediska SEO, k nám přichází mnoho nových čtenářů a také nových klientů.

Za tímto účelem nám pravidelně připravuje podrobné reporty a zprávy o pokroku.

Navíc je nám kdykoli ochoten pomoci s jakoukoli konzultací, radou a pomocí.

Spolupráci s PoctiveSEO a s Martinem mohu vřele doporučit. Dokáže vysvětlit i složité věci velmi laickému publiku, což je další věc, které si na něm velmi cenním.

Weby: Akcnezeny.sk, Akcnemamy.sk, Svetzeny.sk, Akcnizeny.com, Prezdraviezeny.sk, Prozdravizeny.cz, Nazdravie.sk

Michaela Kratochvílová, SEO specialistka, Biano.cz

S panem Balkem jsem v minulosti spolupracovala v rámci linkbuildingu již několikrát.

Oceňuji jeho iniciativní přístup a spolehlivost. Zároveň si cením i bezproblémové komunikace, se kterou je celý proces o dost příjemnější a rychlejší.

Web: Biano.cz

Ing. Soňa Melichová, Ekoprostriedky.sk

Když jsem hledala firmu na optimalizaci webu a SEO služby, už jsem měla něco odzkoušeného a nastudovaného ze zahraničních zdrojů. Práce PoctiveSEO a pana Balka mezi jinými mě hned oslovila, protože SEO dělají moderním způsobem, který se běžně používá ve vysoce konkurenčním prostředí a v zahraničí.

Je to práce, která nespočívá v nahazování "prázdných/mrtvých" linků. Navíc jsou články od PoctiveSEO užitečné a psané poutavě, progresivně.

Pan Balko má unikátní vlastní styl, který sem tam povzbudí, jindy pobaví, ale vždy je ušit na míru.

Svěříte-li svůj web či projekt do jeho rukou, nebudete se cítit jako jeden z mnoha obsloužených v nějakém fast foodu, ale jako v neformální kvalitní domácí restauraci, kde se všichni znají.

Web: Ekoprostriedky.sk

Juraj Gajdoš, Herbatica.sk

Pana Balka a práci jeho týmu PoctiveSEO nejlépe vystihují slova jako: lidský, profesionální, odborný, férový, koncentrovaný.

Nemám co negativního říci, jen chválu.

V oblasti SEO nejsme silní a jsme rádi, že jsme našli partnera, který nám tuto oblast spolehlivě pokryje a nezneužije naši nevědomost k obohacení, což v tomto odvětví není bohužel nijak vzácné.

PoctiveSEO od pana Balka je opravdu Poctivé!

Weby: Herbatica.sk, Herbatica.cz

Informačné a rezervačné systémy na mieru

SEO služby

na míru

Není nutné řešit všechno – důležité je získat nové zákazníky, zlepšovat web a poskytovat užitečnost.

Vývoj web aplikácií a programovanie intranetových riešení

Systematická tvorba obsahu, SEO strategie

Vytvářejte obsah na web systematicky, tak, aby oslovil co nejvíce lidí – témata si vybírejte cíleně a vytvářejte postupně krok za krokem.

 
Komplexní SEO
už od 100 Eur

Trápí vás omezený rozpočet? SEO služby poskytujeme stejně velkým i malým webům, eshopům či portálům.

Buďme v kontaktu

Icon

Telefon

+421 908 049 780

Icon

Email

Icon

Adresa

Hviezdoslavova 51/12, Námestovo, SK

Generuje redakční CMS systém společnosti Global Services Slovakia s.r.o.