Co můžete od spolupráce s PoctiveSEO očekávat?

SEO je opak exaktnosti, většinou se dají v SEO předpokládat jen odhady a pravděpodobnost – protože o všem nakonec stejně „rozhoduje“ Google, sám a nezávisle.

Jsou však faktory, které jeho „rozhodnutí“ ovlivňují, a právě tyto faktory řešíme. Co tedy můžete očekávat od spolupráce s námi?

1. Základní SEO analytické práce např.:

2. Systematické budování zpětných odkazů

Pravidelně získáváme pro naše klienty odkazy z jiných webů - drtivou většinu z hostovských článků.

3. Tvorba komplexních SEO článků na Váš web​​​​​​​

4. Individuální lidský přístup, hledání nejoptimálnějších řešení, poradenství

Samozřejmostí je pro nás lidský přístup – ke každému klientovi a jeho webu přistupujeme individuálně.

V rámci možností hledáme pro klienty nejoptimálnější řešení a když to klient potřebuje, má u nás k dispozici poradenství a pomoc i se záležitostmi mimo SEO.

5. Budování kvalitních zpětných odkazů - absence zakázaných technik, které používá drtivá většina webů, agentur, specialistů při získávání odkazů

Vybudovali jsme již více než 6 300 relevantních odkazů.

Odkazy budujeme, nekupujeme je a ani je nevyměňujeme – protože je důležité zda jsou odkazy kvalitní ale i bezpečné. Např. kupování a výměna odkazů patří mezi zakázané a riskantní techniky. Je přitom zajímavé, že drtivá většina webů a agentur využívá k budování odkazů zakázané techniky.

Koupit či vyměnit odkaz je jednoduché – stačí na to mít rozpočet, najít si kontakt webu a dohodnout částku. Takže i konkurenti s juniorským specialistou nebo laikem dokáží napodobit většinu takových odkazů.

Vybudovat odkaz je náročnější, ale užitečnější – při budování odkazů se v první řadě budují vztahy mezi weby a hledají se způsoby pro vzájemně prospěšnou win-win spolupráci. Napodobit takové odkazy bývá mnohem náročnější a nejednou i nemožné.

S pomocí výše uvedených SEO aktivit a zejména při systematickém a pravidelném budování zpětných odkazů se může výrazně zvyšovat pravděpodobnost ke zlepšování pozic Vašeho webu v Google vyhledávání.

Služby a cena

Kolik stojí SEO služby?

Počítejte s tím, že na SEO budete potřebovat minimálně cca 3 000 Kč měsíčně:

  1. Minimální částka pro zrealizování nejnutnějších SEO aktivit začíná od 3 000 Kč měsíčně
  2. Optimální suma na zrealizování všech potřebných SEO aktivit bývá cca 8 000–13 000 Kč měsíčně
  3. Suma na realizování potřebných SEO aktivit, replikování aktivit nejsilnějších konkurentů a udávání trendů ve svém oboru začíná od 13 000 Kč +

Rozpočet na SEO služby lze samozřejmě nastavit individuálně podle vašich možností a osobitých potřeb.

Proč je nutné do SEO investovat měsíčně?

Není samozřejmé, že Google zobrazuje jakýkoliv web v Google vyhledávání. Daný web potřebuje v první řadě Google „přesvědčit", že na to má, že daný web je:

  • důvěryhodný
  • spolehlivý
  • kvalitní
  • zodpovědný
  • užitečný, nápomocný
  • oblíbený

A právě SEO vyvíjí aktivity, procesy, kterými Google „přesvědčuje“ o kvalitě daného webu.

Laicky se to dá přirovnat například k hubnutí – nepomůže nějaká jednorázová aktivita, ale pravidelné, dlouhodobé, systematicky cílené činnosti a vytrvalost.