Garance spokojnosti

Garance vrácení peněz

Udělám pro vás maximum, co je v mých silách. Abych Vám mohl garantovat spokojenost i něčím hmatatelným a prokazatelným, nejen prázdnými slovy:

Garantuji Vám vrácení peněz v případě nespokojnosti.

Vrácení peněz se netýká kreditu minuty na nákup služeb a odkazů u externích dodavatelů.

Fungování vrácení peněz:

Před spoluprací mi zaplatíte částku, na níž se dohodneme podle počtu naplánovaných odpracovaných hodin.

Po cca prvním měsíci spolupráce se rozhodnete, zda má taková spolupráce pro Vás význam. Rozhodnete se zda podle Vás odvádím kvalitní práci, zda jste s mou prací spokojeni. V takovém případě můžeme pokračovat ve spolupráci dál.

Pokud byste měli náhodou pocit, že neodvádím kvalitní práci a že s ní nejste spokojeni, měli bychom tyto dvě možnosti:

  • Můžete buď požádat ještě o další měsíc práce s platbou 50% zálohy a vyzkoušet provedené změny v delším časovém horizontu. V takovém případě můžete opět po měsíci zhodnotit spolupráci *.
  • Můžete požádat o vrácení peněz a okamžité ukončení spolupráce. K tomu je třeba ODŮVODNĚNÍ takového rozhodnutí, zda je skutečně opodstatněné, nebo jste měli jen nějaké "nereálné očekávání".

* Žádat o vrácení peněz můžete vždy jen za poslední měsíc provedených prací. Pokud se rozhodnete ve spolupráci pokračovat, logicky to znamená, že jste s mou prací spokojeni a vrácení peněz je tedy neopodstatněné.

Napsané články a obsah při vrácení peněz:

Pokud se rozhodnete, že Vám mnou napsané články, obsah nevyhovují a požádáte o vrácení peněz, automaticky ztratíte nárok na dané články, obsah a nemůžete je už dále používat a ani publikovat.

Ukončení spolupráce:

Ukončení spolupráce je potřeba nám nahlásit telefonicky, abychom jsme se mohli dohodnout na dalším postupu. A především, abychom mohli ukončit práce pro Váš web – v opačném případě se může stát, že nadále pokračujeme v práci, která Vám bude účtována (protože emaily se nejednou ztratí a zatoulají..).