Sleva na SEO

Kdo jsme?

Pomáháme webům získávat více zákazníků z bezplatného Google vyhledávání – již od 100 Eur měsíčně je možné dopracovat se k výsledkům* (běžná doporučená cena na SEO služby je minimálně 300 Eur)

Podívejte se na naše výsledky: víme co děláme, proč to děláme a zejména jak pomoci webům

Nezávislé hodnocení a doporučení na naše služby můžete najít zde:

https://navolnenoze.cz/prezentace/martin-balko/doporuceni/

Využijte aktuální slevu na SEO služby a vyberte si jednu z možností:

  1. Při pravidelné měsíční platbě sleva 25%** - nutno využít minimálně 3 měsíce, platí se na konci měsíce, po zrealizování služeb: sleva platí maximálně 12 měsíců. Avšak kdykoli po přerušení služby a opětovném obnovení již sleva neplatí a účtují se běžné ceny.

  2. Při platbě předem na rok sleva 50%** - platí se předem, nelze kombinovat s běžnou slevou, kdy při platbě za 12 měsíců klient získává 13tý měsíc zdarma

Nebo můžete využít nabídky na bezkonkurenční sumu za SEO služby pro malé weby a eshopy (s ročním obratem tržeb do 30 000 Eur):

  • speciální nabídka na základní SEO služby za 100 Eur měsíčně ** na základní SEO služby, analýzy, tvorbu obsahu a konzultace

Sleva platí pro spolupráce uzavřené v době od 8.1.2024 do 31.1.2024.

*výsledky závisí nejen na konkurenci, vytrvalosti, ale i výši rozpočtu - čím nižší rozpočet, tím déle je třeba čekat na dosažení výsledků

**využívání slevy je podmíněno s využíváním hostovských článků na svém webu

Podmínky pro využívání Novoroční nabídky: slevy na SEO služby od 25% do 50%

Informace a podmínky pro využití novoroční slevy na SEO služby:

  1. Sleva platí od 8.1.2024 do 31.1.2024 - chcete-li využít této slevy, musíte si ji objednat a zaplatit do 31.1.2024 (při platbě předem).
  2. PoctiveSEO jako poskytovatel těchto zlevněných služeb si vyhrazuje právo na odmítnutí spolupráce s jakýmkoli webem bez udání důvodu či pro ukončení spolupráce bez udání důvodu či při porušení pravidel spolupráce, obchodních podmínek či jakýchkoli morálních zásad a slušného chování.

  3. Sleva neplatí pro weby, které se věnují hazardu, drogám, alkoholu či čemukoli, co může ohrožovat a poškozovat lidské zdraví, štěstí a pohodu.

  4. Ukončení spolupráce je třeba vypovědět písemnou výpovědí ve formě emailu s předmětem zprávy “UKONČENÍ spolupráce”, bez uvedení důvodu ve výpovědní lhůtě v délce trvání jednoho měsíce. Výpovědní lhůta začne běžet od prvního dne následujícího kalendářního měsíce po doručení výpovědi druhé smluvní straně.

  5. Na speciální nabídku na základní SEO služby za 100 Eur měsíčně má nárok pouze web/eshop, jehož roční obrat nepřesáhl částku 30 000 Eur.

  6. Využívání všech těchto slev je podmíněno s využíváním hostovských článků na svém webu – hostovské články jsou dodány pro web bezplatně, tyto články obsahují odkazy na jiné weby (většinou nekonkurenční weby, často jsou to obohacující užitečné články, návody, inspirace, ukázky..). Článek a odkazy lze po konzultaci a dohodě s POCTIVESEO upravovat.
Informačné a rezervačné systémy na mieru

SEO služby

na míru

Není nutné řešit všechno – důležité je získat nové zákazníky, zlepšovat web a poskytovat užitečnost.

Vývoj web aplikácií a programovanie intranetových riešení

Systematická tvorba obsahu, SEO strategie

Vytvářejte obsah na web systematicky, tak, aby oslovil co nejvíce lidí – témata si vybírejte cíleně a vytvářejte postupně krok za krokem.

 
Komplexní SEO
už od 100 Eur

Trápí vás omezený rozpočet? SEO služby poskytujeme stejně velkým i malým webům, eshopům či portálům.

Buďme v kontaktu

Icon

Telefon

+421 908 049 780

Icon

Email

Icon

Adresa

Hviezdoslavova 51/12, Námestovo, SK

Generuje redakční CMS systém společnosti Global Services Slovakia s.r.o.