Novoroční nabídka: slevy na SEO služby od 25% do 50%

Zľava na SEO

Kdo jsme?

Pomáháme webům získávat více zákazníků z bezplatného Google vyhledávání - již od 100 Eur měsíčně je možné dopracovat se k výsledkům* (běžná doporučená cena na SEO služby je minimálně 300 Eur)

Podívejte se na naše výsledky: víme co děláme, proč to děláme a zejména jak pomoci webům

Nezávislá hodnocení a doporučení na naše služby můžete najít zde:

https://navolnenoze.cz/prezentace/martin-balko/doporuceni/

Využijte aktuální slevu na SEO služby a vyberte si jednu z možností:

  • Při pravidelné měsíční platbě sleva 25%** - nutno využít minimálně 3 měsíce, platí se na konci měsíce, po zrealizování služeb. Sleva platí maximálně 12 měsíců. Avšak kdykoli po přerušení služby a opětovném obnovení již sleva neplatí a účtují se běžné ceny.
  • Při platbě předem na rok sleva 50%** - platí se předem, nelze kombinovat s běžnou slevou, kdy při platbě za 12 měsíců klient získává 13tý měsíc zdarma

Nebo můžete využít nabídky na bezkonkurenční sumu za SEO služby pro malé weby online obchody (s ročním obratem tržeb do 30 000 Eur):

  • speciální nabídka na základní SEO služby za 100 Eur měsíčně ** na základní SEO služby, analýzy, tvorbu obsahu a konzultace

Sleva platí pro spolupráce uzavřené v čase od 8.1.2024 do 31.1.2024.

*výsledky závisí nejen na konkurenci, vytrvalosti, ale i výši rozpočtu - čím nižší rozpočet, tím déle je třeba čekat na dosažení výsledků

**využívání slevy je podmíněno s využíváním hostitelských článků na svém webu

Podmínky pro využívání Novoroční nabídky: slevy na SEO služby od 25% do 50%

Informace a podmínky pro využití novoroční slevy na SEO služby:

  1. Sleva platí od 8.1.2024 do 31.1.2024 - chcete-li využít této slevy, musíte si ji objednat a zaplatit do 31.1.2024 (při platbě předem).
  2. PoctiveSEO jako poskytovatel těchto zlevněných služeb si vyhrazuje právo na odmítnutí spolupráce s jakýmkoli webem bez udání důvodu či pro ukončení spolupráce bez udání důvodu či při porušení pravidel spolupráce, obchodních podmínek či jakýchkoli morálních zásad a slušného chování.
  3. Sleva neplatí pro weby, které se věnují hazardu, drogám, alkoholu či čemukoli co může ohrožovat a poškozovat lidské zdraví, štěstí a pohodu.
  4. Ukončení spolupráce je třeba vypovědět písemnou výpovědí ve formě emailu s předmětem zprávy “UKONČENÍ spolupráce”, bez uvedení důvodu ve výpovědní lhůtě v délce trvání jednoho měsíce. Výpovědní lhůta začne běžet od prvního dne následujícího kalendářního měsíce po doručení výpovědi druhé smluvní straně.
  5. Na speciální nabídku na základní SEO služby za 100 Eur měsíčně má nárok pouze web/eshop, jehož roční obrat nepřesáhl částku 30 000 Eur.
  6. Využívání všech těchto slev je podmíněno s využíváním hostitelských článků na svém webu – články pro hosty jsou dodány pro web bezplatně, tyto články obsahují odkazy na jiné weby (většinou nekonkurenční weby, často jsou to obohacující užitečné články, návody, inspirace, ukázky..). Článek a odkazy lze po konzultaci a dohodě s POCTIVESEO upravovat.